otrdiena, 2010. gada 18. maijs

1/2 gads pēc operācijas

Biju uz pārbaudi gandrīz pus gadu (5.5 mēn) pēc operācijas. Aparāts uzrāda vienai acij ideālu korekciju, otrai esot nedaudz par daudz nokoriģēts astigmatisms. Bet visumā esot ļoti labi.
Uz tāfelītes man viegli neiet - ar vienu aci cipari ņirb, tā kā trīskāršojas. Pie tam tieši ar ideāli nokoriģēto aci. Bet ar abām acīm kopumā es redzu vienu rindu augstāk nekā vidusmēra norma esot. Tā ka manuprāt labi. Arī pēc tā, ka ikdienā nekur neizjūtu redzes diskomfortu, spriežu, ka mērķis sasniegts un baudu bezbriļļu režīmu :) un to, ka varu valkāt saulesbrilles :)

Cenšos vairs nepilināt pilienus sauso acu sindromam. Nedaudz sausas acis brīžiem ir. Ja galīgi - tad iepilinu, bet tā gadās reti.

Dakterīte teica, ka tā kā darbiņš darīts liels (ar to domātas manas lielās dioptrijas pirms operācijas), tad man 1/2 gadu pēc operācijas vēl nevarot uzskatīt par galīgo atskaites punktu. Man jāpienāk vēl pēc 6 mēnešiem uz pārbaudi. Jo tik lielai korekcijai, analizējot operāciju datus, viņa novērojusi, ka nepieciešams lielāks aklimatizācijas periods. Tā ka jāiet novembrī. Tad viņa varbūt arī ieteikšot kādu optometru, kas var ieteikt tieši man piemērotus vingrinājumus acīm. Šobrīd neko nevajag darīt, ļaut pierast. Tad arī laikam slēgs manu lietu, iedos man izrakstus. Jo principā to parasti darot šajā vizītē 6 mēn pēc operācijas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru